Nabór na stanowisko INFORMATYKA w Przedszkolu „Kraina Marzeń” w Czarnej Białostockiej

Dyrektor Przedszkola „Kraina Marzeń” w Czarnej Białostockiej poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko: INFORMATYK

Ogłoszenie o naborze na stanowisko informatyka

Dyrektor Przedszkola „Kraina Marzeń” w Czarnej Białostockiej  poszukuje kandydatów/kandydatek na stanowisko:

INFORMATYK- umowa zlecenie

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku pracy:

  • bieżąca obsługa serwisu sprzętu komputerowego znajdującego się w Przedszkolu „Kraina Marzeń” w Czarnej Białostockiej
  • dbanie o stan techniczny systemu informatycznego i komputerowego,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi przedszkola w zakresie doradztwa w sprawach informatycznych w celu udzielania pomocy pracownikom i usprawnieniu ich pracy,
  • pełnienie funkcji ASI
  • wykonywanie zadań administratora haseł w celu zapewnienia bezpieczeństwa,
  • obsługa sieci lokalnej Przedszkola .

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy

  • wykształcenie: wyższe  informatyczne,
  • dobra znajomość programów komputerowych,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność

Wymagane dokumenty

  • kopie dokumentów potwierdzających spełnienie wymagania niezbędnego w zakresie wykształcenia

Termin składania dokumentów:  do 31.07.2019 r.

Miejsce składania dokumentów:

Przedszkole „Kraina Marzeń’ w Czarnej Białostockiej ul. Piłsudskiego 9, 16-020 Czarna Białostocka

Oferty pracy na wolne stanowisko można przesłać listem z dopiskiem „Oferta pracy -informatyk”, na adres email- pum@bialystok.home.pl  lub złożyć osobiście w sekretariacie przedszkola w określonym w ogłoszeniu terminie

Dodatkowe informacje można uzyskać pod numerem tel. (85) 7101427, kom 534264844

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Miejski w Czarnej Białostockiej

Wytwarzający/odpowiadający: Danuta Kowalewska

Data wytworzenia: 2019-07-08

Wprowadzający: Wojciech Skorulski

Data modyfikacji: 2019-07-08

Opublikował: Wojciech Skorulski

Data publikacji: 2019-07-08